top of page
DOĞALGAZ SOBASI ARIZA BAKIM VE  MONTAJ.jpg

Doğalgaz Sobası Servisi - Abay Servis

Günümüzün en önemli ısınma enerjisi doğalgazdır. Temiz ve kullanımı kolay olması kadar, tehlikeli özelliklere de sahiptir. Bu nedenle yıllık doğalgaz sobası tamiri ve bakım yapılmalıdır. Doğal gaz sobası kategorisinde yapılacak bütün bakımlar, yıllık periyodik bir şekilde gerçekleşmelidir.

Yıllık Bakım Çok Önemlidir. Kış boyu çalışan doğalgaz sobası, yıllık düzenli temizlenmeli ve bakıma tabi tutulmalıdır. Bakım işlemlerinde, bacalı olan doğal gaz sobalarına,  doğalgaz sobası servisi tarafından, baca emniyeti takılmalıdır. Aksi halde can ve mal kaybı olabilir. Yerinde bakım yapan  doğalgaz sobası servisi elemanlarımız, zamanında iş teslimi yapmaktadır. Temizlik hizmetiyle, kullanışlı soba servisi hizmeti gerçekleştiren firmamız, soba camını da değiştirmektedir. Seramik soba camları, sıcaktan kırılmadığı için daha uzun ömürlüdür.

Kış Aylarında Rahat Edin

Şiddetli kış aylarında, doğalgaz sobalarını rahat kullanmak için, bakımlı olmaları gerekir. Özellikle baca emniyeti çok önemlidir. Temiz doğalgaz sobaları ve emniyetli doğal gaz sobaları için doğalgaz soba servisi çalışmalarını tercih edebilirsiniz. Servis hizmetinde profesyonel ekipleri tercih eden firmamız, pratik çözüm yöntemleriyle, en iyi çözümleri sunmaktadır. Servis hizmetinde bizi aradığınız andan itibaren, doğalgaz soba servisi elemanlarımız en kısa zamanda adresinize gelebilmektedir. Pratik çalışma yöntemleriyle, en iyi sonuçları elde eden doğalgaz sobası tamiri ekiplerimiz, kış boyu sorunsuz bir şekilde, doğal gaz sobalarını kullanma fırsatı sunmaktadır. Kış aylarında soba sorunu yaşamamak için, temizlik ve bakım gereklidir. Kış aylarına girmeden yıllık bakım yaptırmak, doğalgaz sobasının verimli kullanılması için çok önemlidir.

bottom of page