top of page
iStock-1402409792.jpg

Klima Servisi - Abay Servis

(Klima Servisi): Klimalar hayatımızda son derece aktif ve yoğun bir şekilde kullanımı olan ve İstanbul klima servisi teknolojinin son ürünlerinden olan hassas aletlerdir. Klimaların geçmişten günümüze büyük bir gelişim evresi de vardır. Her geçen yıl daha konforlu bir hizmet sunan klimalar, yazları ve kışları insanın daha rahat geçirmesi için, özellikle yaz aylarında serin ve konforlu bir ortamda zaman geçirmesi için önemli bir üründür. İş merkezlerinde, evlerde, okullarda, spor tesislerinde, otellerde ve daha sayamadığımız birçok alanda kullanılmaktadır.

Klima Servisi

Klimalar son yıllarda lüks olmaktan çıkıp doğal bir ihtiyaç haline gelmeye başlamışlardır. Daha az enerji sarfiyatı yapmalarıyla da klima pazarı hızla büyümektedir. Her geçen gün artan teknoloji ile daha az ödeyerek daha fazla verim almak mümkün hale gelmektedir.

Klima servisleri firmamız, kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta ve bu sektörde öncü klima servisi firmaları arasında yer almaktadır.

 

Model ve marka farkı gözetmeksizin bu anlamda vermiş olduğumuz klima servisi hizmeti, memnuniyetiniz için en kısa sürelerde gerçekleştirilmeye çalışılmaktadır. Bu bağlamda 7/24 hizmet veren teknik ekibimiz, İstanbul’un bir çok semtinde aktif olarak çalışmaktadır.

Teknolojinin ısınma ve soğutma sistemleri konusunda insanlara pratik çözümler sunduğu klimalar, bu gün hayatımızın birçok noktasında kullanılmaktadır. Yaz ve kış aylarında sıcak ve soğuktan korunmamızı sağlayan klimalar, doğru kullanıldıklarında mevsimin mevcut sıkıntılarından kurtulmamızı sağlayabiliyor.

 

Klima servis işi çok büyük bir dikkat ve hassaslık gerektiren bir iştir. Uzman kişiler ve alanında deneyimli kişiler tarafından bu işin yapılması gerekmektedir. Teknolojik anlamda klimaların ne kadar hassa solunduğu bilinmeli ve ona göre bakımı yapılıp, teknik destek verilmeli. Sizde bu kuralları ve bilgileri göz ardı etmeden klima servisimize gelerek uzman kadromuz dan hizmet almak istiyorsanız, bunu gerçekten mümkün kılmanız çok kolay.

Klima Bakımı

Çalışma mantıkları ise havada oluşan tozları, kötü kokuları filtrelenerek kaliteli yaşam alanları oluşturmaktır. Ama tozlar ve kötü kokuların biriktiği cihazımız bakımı yapılmadığında bakteri saçan tehlikeli bir cihaz haline gelebilir. Klima servislerinin bakım hizmetleri bu durumda imdadınıza yetişecektir. Cihazınıza yaptıracağınız yılda en az bir bakımla bu tehlikelerini minimuma indirmiş olacaksınız.

 

Klimaların bakımını düzenli periyotlarda yaptırmak, hem cihazın dayanım ömrünü artıracak, hem de alacağınız performansı olumlu yönde etkileyecektir. Bu bağlam da klima servisi firmamızı tercih ederek, klimaların düzenli periyodik bakımlarını yaptırırken aynı zamanda, kaliteli ve profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

İstanbul Klima servisi hizmetini ayrıca son derece kaliteli bir şekilde verdiğimiz gibi, uygun ve hesaplı bir fiyata da vermekteyiz. Son derece müşteri memnuniyetine önem veren firmamız, siz müşterilerimize sorumluluk bilinci ile hizmet veriyor ve sizlerin memnuniyetini sağlayacak şekilde hareket ediyor. Bu sebeple sizde klima servisi hizmetini veren uzman kadromuzu tercih ederek, klimanızın teknik desteğini uzman ellerden almasını ve teknik bakımının tecrübeli kişilerce yapılmasını sağlayarak daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz.

Klima Montajı

Klima montajı yapıldıktan sonra vereceğimiz garantiyle klima servisimizin güvenilirliğini ortaya koymuş oluyoruz. Garanti vermeyen servislere karşı dikkatli olun. Yaptığı işin garantisini veremeyen servisler ya dolandırıcıdır ya da acemidir. Her iki neden de sizi zarara uğratmak için yeterlidir.

Klimanızın ya da sizin başınıza gelebilecek en kötü olayda klimanızın arızalanmasıdır. Sıcakların ortasında arızalı klimanız la karşı karşıya oturmak ne kadar sinir bozucudur tahmin edebiliyoruz. Klima servisimize ulaşmakla bu buhranlı ortamı eski serinliğine kavuşturmak çok uzun zaman almayacaktır. Yılların tecrübesini alan ekibimiz bu tecrübeyi arızanızı giderirken en verimli şekilde kullanacaktır.

Arızanın tespitini alanında uzman ekiplere bırakmak klimanızın bir kere tamir edilmesini sağlar. Acemi ustaların yıktığını da yapmayı kendine görev edinen servisimiz kalitesinden asla ödün vermeyecektir. Orijinal parça kullanarak klimanızı ve cebinizi de düşünen ustalarımız verdiği hizmeti bu şekilde garanti altına almış olmaktadır. Klimanızın her ihtiyacında klima servisi seçerken klimanızın ömrünü uzatacak kapasitede ustalarla çalışmayı sizde ilke edinin.

bottom of page